Hidroizoliacijos įrengimas ir remontas

Stogo dengimo paslaugos – parenkame tinkamiausią.

Viena pagrindinių mūsų paslaugų – stogo dengimo paslaugos. Dirbame su plokščiais stogais, taip pat su įvariomis stogo dangomis. Svarbiausias akcentas – tinkamai parinkti stogo dangą, kuri labiausiai tiks objektui. Plokštiesiems stogams yra keletas populiauriausių dangų pasirinkimų – EPDM, TPO, bituminė stogo danga. Visos jos turi savo pliusų ir minusų, tad renkantis reikia įvertinti įvairius fakorius: vietą, klimatą ir t.t.

Stogų priežiūros paslaugos – pastebime net tai, kas nematoma.

Nieko nėra amžino. Nors mes garantuojame savo stogų ilgaamžiskumą, po kurio laiko jie vistiek reikalauja priežiūros ir remonto. Mūsų įmonė atlieka plokščių stogų kokybės tikrinimo darbus. Naudojantis profesionalia ir modernia įranga, mes nustatome matomus ir net nematomus stogo pažeidimus, kuriuos laiku sutvarkius, sumažėja galimybė išvengti didesnių gedimų.

Naudodami savo modernią įrangą, mes greitai pastebime įtrūkimus, kurių kartais negalima pamatyti plika akimi. Taip pat per trumpą laiką patikriname net didelius plotus. Profesionaliai įvertiname, kas sukėlė žalą stogo dangai. Nustatome plotus, kuriems reikalingas remontas.

Please publish modules in offcanvas position.