MENIU
Kipras
5
Įmonė sutvarkė stogą - 300 m2. Tvarkingi ir išsilavinę meistrai, malonu bendrauti, kokyibiškai atliktas darbas. Na, aišku dar žiūrėsime, ar nebėgs, bet esu patenkintas įmone. Rekomenduoju.
2017-05-19
Elena
5
Dėkoju už profesionalų, operatyvų ir puikų darbą. Patikima komanda. Rekomenduoju ir kitiems.
2016-09-22
Jelena
5
Labai aciu uz greita ir kokybika darba. Tikrai esate lankstus ir prisitaikote prie visu kliento poreikiu. Komanda dirba labai operatyviai. Imone paliko labai gera ispudi, tikrai rekomenduosiu kitiems :-)
2016-09-20
Ana ir Sergejus
5
Ačiū labai jum už viska! Labai malonu buvo bendraut! Labai dekingi už visus patarimus ir pagalba dedant plevele! Mum tai labai praverte! Jusu kompanija tokia rupestinga ir nešališka - bukite tokie ir toliau! - turesite daug klientu! to jum ir linkime! Del nuotrauku - butinai atsiusime! Geriauseji linkejimai!!!
2016-09-08
Jonas
5
viskas darbas buvo atliktas gerai ir laiku malonu dirbti su jusu kolektyvu
2016-05-26
Genutė | genute@fvs.lt
5
Kas liecia darbus, tai esame patenkinti. Ir darbuotojai Jusu nuostabus. Perduokite butinai vadovui, kad turi labai gerus darbuotojus - mandagus, kulturingi, darbstus ir geri savo srities specialistai. Net kaimynas ir tas pastebejo, kad jie gerai atlieka savo darba ( o jis yra dirbes statybose vadovu). Aciu ir sekmes Jums. Kai reikes, butinai vel kreipsimes. Pagarbiai Genute
2015-06-30
Tomas
5
Meistrai tvarkingi, išmano savo darbą. Mano stogą įrengė pagal reikalavimus. Rekomenduočiau ir kitiems
2015-04-21
Parašyti atsliepimą Visi atsiliepimai
Santechnika/Plumbing

santechnika

LT

UAB Volas 2016 m.  pradžioje pradėjo naują kryptingą veiklą Belgijoje –  santechnika ir vėdinimas. Šalia plokščių stogų specialistų mūsų komandą pradėjo pildyti patyrę santechnikai, nes poreikis rinkoje yra labai didelis, oro sąlygos santechnikams yra beveik visada palankios, nes darbai vyksta po stogu. Tad kooperuodami šias dvi sritis galime optimaliausiai patenkinti kliento reikalavimus. Nors kol kas darbus vykdome tik Belgijoje, planuojama netolimoje ateityje praplėsti veiklą ir Lietuvoje.

Norintieji papildyti mūsų santechnikų komandos gretas, siųskite savo cv el. paštu: info@volas.lt arba skambinkite telefonu +37064575981

EN

UAB Volas started a new targeted activitie in Belgium in the start of 2016 – plumbing and ventilation. Experienced plumbers started to fill our team and we can now provide professional services  not only on the flat roofs, but also underneath it.

We are always looking for new employees, members of our team in Belgium. Those who are interested, please contact us and send us your CV on Email.: info@volas.lt.

 

Užklausos forma