MENIU
Kipras
5
Įmonė sutvarkė stogą - 300 m2. Tvarkingi ir išsilavinę meistrai, malonu bendrauti, kokyibiškai atliktas darbas. Na, aišku dar žiūrėsime, ar nebėgs, bet esu patenkintas įmone. Rekomenduoju.
2017-05-19
Elena
5
Dėkoju už profesionalų, operatyvų ir puikų darbą. Patikima komanda. Rekomenduoju ir kitiems.
2016-09-22
Jelena
5
Labai aciu uz greita ir kokybika darba. Tikrai esate lankstus ir prisitaikote prie visu kliento poreikiu. Komanda dirba labai operatyviai. Imone paliko labai gera ispudi, tikrai rekomenduosiu kitiems :-)
2016-09-20
Ana ir Sergejus
5
Ačiū labai jum už viska! Labai malonu buvo bendraut! Labai dekingi už visus patarimus ir pagalba dedant plevele! Mum tai labai praverte! Jusu kompanija tokia rupestinga ir nešališka - bukite tokie ir toliau! - turesite daug klientu! to jum ir linkime! Del nuotrauku - butinai atsiusime! Geriauseji linkejimai!!!
2016-09-08
Jonas
5
viskas darbas buvo atliktas gerai ir laiku malonu dirbti su jusu kolektyvu
2016-05-26
Genutė | genute@fvs.lt
5
Kas liecia darbus, tai esame patenkinti. Ir darbuotojai Jusu nuostabus. Perduokite butinai vadovui, kad turi labai gerus darbuotojus - mandagus, kulturingi, darbstus ir geri savo srities specialistai. Net kaimynas ir tas pastebejo, kad jie gerai atlieka savo darba ( o jis yra dirbes statybose vadovu). Aciu ir sekmes Jums. Kai reikes, butinai vel kreipsimes. Pagarbiai Genute
2015-06-30
Tomas
5
Meistrai tvarkingi, išmano savo darbą. Mano stogą įrengė pagal reikalavimus. Rekomenduočiau ir kitiems
2015-04-21
Parašyti atsliepimą Visi atsiliepimai
Plokščio stogo testavimas, įvertinimas

Dumu_testavimas_ant_plokscio_stogo_titulinis

UAB Volas atlieka plokščių stogų patikrinimo, įvertinimo darbus. Tą atliekame pasitelkdami aukščiausias technologijas, pritaikome jas prie kiekvieno stogo atitinkamai parinkdami tinkamą testą. Testo metu atrasime visas kiauras stogo vietas, įvertinsime kritines vietas, kurių plika akimi nepavyktų pamatyti.

Stogo testo privalumai:

  1. Galima atrasti įtrūkimus, kurių plika akimi neįmanoma pastebėti.
  2. Galima ištestuoti labai didelius plotus per trumpą laiką.
  3. Galima įvertinti, ar bėgantis vanduo yra nuo stogo, ar nuo prisikaupusios drėgmės konstrukcijose.
  4. Nebūtina tvarkyti viso stogo – galima tiksliai nustatyti vietas, kurias reikia remontuoti.
  5. Tai yra tiesioginis įrodymas tiek meistrui, tiek klientui, kurios stogo vietos yra nesandarios.

Konsultacijos, testų kainos, testo užsakymai:

+370 645 75981

stogutestavimas@gmail.com

1. Dūmų testas. Skirtas PVC, TPO dangų tikrinimui, EPDM balastinei sistemai.

dumu_testas_plokscias_stogas

 

Kai tik pamatome baltus dūmus – praleidžianti vieta yra greitai atrandama. Su rūko ir išmetamųjų dujų (dūmų) simuliavimo testu  atliksime bandymus greitai ir tiksliai.

Daugybė diagnozės būdų yra sukurtų pratekėjimo plyšiams surasti. Šis dūmų testas yra populiariausias iš visų – ypatingai tinkantis plokštiems (sutapdintiems) stogams.

Testo atlikimo principas paprastas: dūmai ras artimiausią kelią kilti aukštyn – taip per kiekvieną stogo dangos plyšiuką jie kils į viršų kaip “mini geizeriai”, taip tiksliai pranešdami, kur yra pažeista vieta.  Dūmai skverbiasi net pro mažiausią plyšelį ir yra gerai matomi – todėl yra labai patogus būdas atrasti plyšiams ne tik plokščių stogų dangose, bet ir vamzdynų sistemose.

2. Impulsų testas. Skirtas prilydomai dangai, EPDM klijuojamai sistemai tikrinti

Impulsu_testavimas

Pagrindinis šio testo principas yra impulso gavimas prijungus srovę prie pagrindo. Apvalus ratas yra įrengiamas su neigiamais poliais ant sandarinimo paviršiaus ir įžeminimo kabelis su teigiamais poliais ant apatinės sandarinimo pusės.

Paviršiaus drėgmė tarnauja kaip konduktorius elektros srovei sukeltai generatoriaus. Tekėjimo kryptis, kurią parodo matavimo juostos, nukreipia į prabėgimo vietą impulso priėmėją. 

Šiam testui nėra svarbu pagrindo pritvirtinimo būdas, tiesiog turi būti užtikrintas pakankamai drėgnas sandarinimo paviršius.

3. Šiluminės kameros. Skirtas įvairioms stogo dangos sistemoms bei šiltinimo sluoksnio sandarumo tikrinimui

Siluminis_testasŠiluminės kameros yra įrankis, labai plačiai naudojamas įvairiausiems nuotėkiams rasti. Ant plokščių stogų šis testas naudojamas atrasti drėgmės ir šilumos nutekėjimams.

Kadangi kameros sensorius aptinka tik objekto temperatūrą, labai svarbus šio testo atlikimo metas. Prabėgimų aptikimui ant plokščio stogo geriausia testą atlikti 2 valandos iki saulėlydžio arba 2 valandos po saulėlydžio.

Norint aptikti šilumos sluoksnio nuostolius, geriausia testą atlikti, kai yra didelis temperatūros skirtumas tarp paviršių.

Konsultacijos, testų kainos, testo užsakymai:

+370 645 75981

stogutestavimas@gmail.com

Užklausos forma