MENIU
Kipras
5
Įmonė sutvarkė stogą - 300 m2. Tvarkingi ir išsilavinę meistrai, malonu bendrauti, kokyibiškai atliktas darbas. Na, aišku dar žiūrėsime, ar nebėgs, bet esu patenkintas įmone. Rekomenduoju.
2017-05-19
Elena
5
Dėkoju už profesionalų, operatyvų ir puikų darbą. Patikima komanda. Rekomenduoju ir kitiems.
2016-09-22
Jelena
5
Labai aciu uz greita ir kokybika darba. Tikrai esate lankstus ir prisitaikote prie visu kliento poreikiu. Komanda dirba labai operatyviai. Imone paliko labai gera ispudi, tikrai rekomenduosiu kitiems :-)
2016-09-20
Ana ir Sergejus
5
Ačiū labai jum už viska! Labai malonu buvo bendraut! Labai dekingi už visus patarimus ir pagalba dedant plevele! Mum tai labai praverte! Jusu kompanija tokia rupestinga ir nešališka - bukite tokie ir toliau! - turesite daug klientu! to jum ir linkime! Del nuotrauku - butinai atsiusime! Geriauseji linkejimai!!!
2016-09-08
Jonas
5
viskas darbas buvo atliktas gerai ir laiku malonu dirbti su jusu kolektyvu
2016-05-26
Genutė | genute@fvs.lt
5
Kas liecia darbus, tai esame patenkinti. Ir darbuotojai Jusu nuostabus. Perduokite butinai vadovui, kad turi labai gerus darbuotojus - mandagus, kulturingi, darbstus ir geri savo srities specialistai. Net kaimynas ir tas pastebejo, kad jie gerai atlieka savo darba ( o jis yra dirbes statybose vadovu). Aciu ir sekmes Jums. Kai reikes, butinai vel kreipsimes. Pagarbiai Genute
2015-06-30
Tomas
5
Meistrai tvarkingi, išmano savo darbą. Mano stogą įrengė pagal reikalavimus. Rekomenduočiau ir kitiems
2015-04-21
Parašyti atsliepimą Visi atsiliepimai
Plokščio stogo įrengimas

Volas_stogo_dengimas_vidine

Meistrų komandos parinkimas

Priklausomai nuo jus dominančios sistemos ir medžiagų, parinksime meistrus specialistus tam, kad jie geriausiai atliktų darbus būtent jūsų objektui.

Kokybiškas stogo įrengimas

Stogo šiltinimas, hidroizoliavimas, užbaigimai, kitos detalės – atliksime šiuos stogo įrengimo darbus kruopščiai ir atsakingai. 

Stogo patikrinimas ir garantijos

Esant poreikiui, galima bus nuolatinė stogo prevencinė priežiūra. Galėsime tikrinti, ar stogas tikrai tinkamai įrengtas ir nėra/neatsiranda mechaninių pažeidimų ar kitų problemų. Suteiksime garantiją stogui atitinkamai nuo pasirinktų medžiagų. Objektas bus saugus ilgam .

Stogo dengimo kainos

Kiekvienam projektui kainas skaičiuojame atskirai, priklausomai nuo stogo sudėtingumo, naudojamų medžiagų, atlikimo laiko.

Susisiekite su mumis el. paštu info@volas.lt ar telefonu 864575981 ar užpildykite užklausos formą:

Užklausos forma