MENIU
Kipras
5
Įmonė sutvarkė stogą - 300 m2. Tvarkingi ir išsilavinę meistrai, malonu bendrauti, kokyibiškai atliktas darbas. Na, aišku dar žiūrėsime, ar nebėgs, bet esu patenkintas įmone. Rekomenduoju.
2017-05-19
Elena
5
Dėkoju už profesionalų, operatyvų ir puikų darbą. Patikima komanda. Rekomenduoju ir kitiems.
2016-09-22
Jelena
5
Labai aciu uz greita ir kokybika darba. Tikrai esate lankstus ir prisitaikote prie visu kliento poreikiu. Komanda dirba labai operatyviai. Imone paliko labai gera ispudi, tikrai rekomenduosiu kitiems :-)
2016-09-20
Ana ir Sergejus
5
Ačiū labai jum už viska! Labai malonu buvo bendraut! Labai dekingi už visus patarimus ir pagalba dedant plevele! Mum tai labai praverte! Jusu kompanija tokia rupestinga ir nešališka - bukite tokie ir toliau! - turesite daug klientu! to jum ir linkime! Del nuotrauku - butinai atsiusime! Geriauseji linkejimai!!!
2016-09-08
Jonas
5
viskas darbas buvo atliktas gerai ir laiku malonu dirbti su jusu kolektyvu
2016-05-26
Genutė | genute@fvs.lt
5
Kas liecia darbus, tai esame patenkinti. Ir darbuotojai Jusu nuostabus. Perduokite butinai vadovui, kad turi labai gerus darbuotojus - mandagus, kulturingi, darbstus ir geri savo srities specialistai. Net kaimynas ir tas pastebejo, kad jie gerai atlieka savo darba ( o jis yra dirbes statybose vadovu). Aciu ir sekmes Jums. Kai reikes, butinai vel kreipsimes. Pagarbiai Genute
2015-06-30
Tomas
5
Meistrai tvarkingi, išmano savo darbą. Mano stogą įrengė pagal reikalavimus. Rekomenduočiau ir kitiems
2015-04-21
Parašyti atsliepimą Visi atsiliepimai
Apie UAB “Volas”

Vol 01Apie UAB Volas

Prieš keletą metų susiorientavome į plokščius stogus ir jų įrengimą. Dirbdami Belgijoje susikrovėme didelį žinių bagažą, kurias pritaikome Lietuvoje toliau sėkmingai dirbdami su plokščiais stogais. Į komandą prijungėme savo srities specialistus,  patikimus partnerius – todėl galime pasiūlyti kompleksinius sprendimus, nuo sąmatų skaičiavimo iki galutinio įrengimo.  Bet svarbiausias mūsų uždavinys lieka aiškus – padaryti, kad jūsų stogas ar terasa nebėgtų! Ir nebėgtų ilgus metus…

UAB Volas veikla

Kliento interesų išsiaiškinimas, esamos situacijos išsiaiškinimas, konsultavimas, geriausio sprendimo radimas, sąmatų skaičiavimas, profesionalių stogdengių vadyba ir darbų atlikimas.

Pagrindiniai teiginiai apie mūsų paslaugas

1. Patirtis. Su stogais dirbame ilgus metus Lietuvoje ir Belgijoje.

2. Profesionalumas. Į kiekvieną darbą žiūrime rimtai ir jį atliekame keldami sau tik aukščiausius reikalavimus.

3. Sprendimų parinkimas. Kiekvienai situacijai parenkame tinkamiausią sprendimą, ieškome geriausio įmanomo varianto, sprendžiame problemas taip, kad geriausias sprendimas būtų klientui.

4. Naujausios technologijos. Visuomet sekame naujausias tendencijas, išnagrinėjame įvairias siūlomas medžiagas, jų privalumus, naujai atsiradusias medžiagas. Ieškome naujausios technikos darbų atlikimui.

5. Kliento poreikių analizė. Išnagrinėjame kliento situaciją ir jo poreikius – taip pasiūlome palankiausią jam sprendimą, pritaikytą prie norimo gauti rezultato.

Mūsų verybės


Kokybė
– šioje srityje tik kokybiškas darbas ir medžiagos gali užtikrinti sėkmingą ir ilgaamžę kliento investiciją.

Tiesa – neapgaudinėjame klientų, nenupaišome kitokios situacijos, nei yra iš tikrųjų. Klientus konsultuojame remdamiesi žiniomis ir  sukaupta informacija.

100 procentinis darbas – po savo darbo paliekame objektą visiškai tikri, kad savo darbą atlikome pilnai ir užtikrintai, įdėję visas reikiamas pastangas geriausiam rezultatui pasiekti.

Ramus miegas – žinodami, kad dirbame sąžiningai, priimame efektyvius sprendimus ir klientams suteikiame kokybiškas paslaugas, nemeluojame – esame ramūs dėl savo klientų stogų, net lyjant lietui galime ramiai miegoti, žinodami, kad tą patį daro ir klientai :).

UAB Volas – sėkmingai baigė praktinius mokymus darbui su EPDM membrana:

Darbu_kontaktas